• دانلود آهنگ احسان دریادل دل کندم

  احسان دریادل

  دل کندم

 • دانلود آهنگ علی کیانی یار خوشگلم

  علی کیانی

  یار خوشگلم

 • دانلود آهنگ گرشا رضایی بارون

  گرشا رضایی

  بارون

 • دانلود آهنگ امین رستمی دست مریزاد

  امین رستمی

  دست مریزاد

 • دانلود قسمت اول سریال قورباغه با کیفیت 4K

  قسمت اول

  سریال قورباغه

 • دانلود آهنگ محسن ابراهیم زاده دونه دونه دو

  محسن ابراهیم زاده

  دونه دونه 2 (تب عشق)

دانلود قسمت چهارم سریال کرگدن

5

ژانر فيلم: اجتماعی، هیجان انگیز، خانوادگی

: imdb امتياز 9.8

نمره منتقدين: 9.6

زبان فيلم: فارسی

سال انتشار: 1398

کشور سازنده: ایران

کارگردان: کیارش اسدی زاده

کيفيت: 1080P

حجم: 1.01GB

بازيگران: آقاکریمی، محمد امین، سارا بهرامی، ستاره پسیانی، پانته آ پناهی ها، شراره دولت آبادی، پوریا رحیمی سام، مصطفی زمانی، هدی زین العابدین، کاظم سیاحی، بانیپال شومون، نادر فلاح، معصومه قاسمی پور، الهام کردا و مهدی کوشکی

لینک دانلود قانونی سریال کرگدن قسمت چهارم با مصرف نیم بها در ادامه مطلب…

خلاصه داستان در قسمت چهارم :

 سریال ایرانی  کرگدن :نازنین خواهر نوید،در حال خارج شدن از شرکتی که در آن کار می کند تست که رییس شرکت از او می خواهد سر چهارراه منتظر باشد چون می خواهد او را برساند،او مردی میانسال است که قصد نزدیک شدن به نازنین را دارد.اما قبل از اینکه نازنین فرصت کند تا جواب رییسش را بدهد،سهیل دوست نوید پیش پای اوترمز می کند و خبر می دهد که نوید تصادف کرده.
آنها با عجله به بیمارستان میروند ومیفهمند که باید در پای نوید پلاتین کار بگذارند به خاطر بی پولی مجبور میشوند پلاتین ارزان و غیر استانداردی تهیه کنند، بالاخره پای نوید عمل میشود ولی نازنین ازجریان تصادف نوید به خانواده اش چیزی نمیگوید.چند روز بعد پای نوید به علت تقلبی بودن پلاتین عفونت میکندو پزشک اطلاع میدهد که ممکن است پای نوید قطع شودو مخارج بیمارستان هم دویست میلیون تومان میشود. نازنین که قبلا پیشنهاد رییس شرکتش را برای دریافت پول رد کرده از روی بیچاره گی با او تماس میگیرد و قرار ملاقات میگذارد. رییس پول درخواستی نازنین را میدهد وبه او ترفیع شغلی هم میدهدو نوید هم سلامتیش را به دست میاورد.
کاظم که به یاد پلاتین پای نوید افتاده به دانیال میگوید: «از روی پلاتین پای نوید هم میتوان تشخیص داد که جنازه مال نوید هست یانه؟نیازی به آزمایش دی ان ای نیست»دانیالگوشزد میکند که در آنصورت هم باید نبش قبر شود. کاظی و گیسو میگویند بدون اطلاع طاهر نبش قبر کنند ولی دانیال ورها مخالفند و دانیال زیر بار کار غیر قانونی نمیرود.رها دوباره خاطره هایش را مرور میکند ویاد شبی میافتد که برای نوید جشن تولد گرفته بودند. نوید به او گفته بود تنها کسی که فکر کردن به او لبخند به صورتم میاورد تو هستی و رها به او کلاه موتور سواری هدیه داده واعتراف کرده بود که قبلا یکبار ازدواج کرده بوده است.فردای همانشب ونوشه نوید را سوار قایق میکند درمیانه ی رودخانه به نوید میگوید :«میدانی که دلم با توست، ولی تو دلت پیش کس دیگریست» نوید میگوید:«ولی این پیشنهاد خودت بود که به رها نزدیک شوم» ونوشه که از تولد گرفتن رها برای نویدناراحت است سویچ موتوری را که به عنوان هدیه ی تولد برای نوید خریده دست او میدهد و میگوید:« میدانستی رها قبلا شوهر داشته؟»

تیزر قسمت چهارم  سریال کرگدن

 

 

 

دانلود قسمت چهارم سریال کرگردن در ادامه مطلب…

!دانلود این سریال به صورت مصرف نیم بها انجام خواهد شد!

دانلود تمام قسمت های سریال کرگدن

 

خرید و دانلود قانونی قسمت چهارم سریال کرگدن

# نام قيمت دانلود
1 کیفیت 480 5000
2 کیفیت 720 5000
3 کیفیت 1080 5500
4 کیفیت 4K 6000

اشتراک گذاری

براي حمايت از اين اثر در شبکه هاي اجتماعي به اشتراک بگذاريد!

نظرات