• دانلود آهنگ احسان دریادل دل کندم

  احسان دریادل

  دل کندم

 • دانلود آهنگ علی کیانی یار خوشگلم

  علی کیانی

  یار خوشگلم

 • دانلود آهنگ گرشا رضایی بارون

  گرشا رضایی

  بارون

 • دانلود آهنگ امین رستمی دست مریزاد

  امین رستمی

  دست مریزاد

 • دانلود قسمت اول سریال قورباغه با کیفیت 4K

  قسمت اول

  سریال قورباغه

 • دانلود آهنگ محسن ابراهیم زاده دونه دونه دو

  محسن ابراهیم زاده

  دونه دونه 2 (تب عشق)

قسمت اول سریال کرگدن با کیفیت Full HD

5

ژانر فيلم: اجتماعی ، اکشن

: imdb امتياز 9.8

نمره منتقدين: 9.8

زبان فيلم: فارسی

سال انتشار: 1398

کشور سازنده: ایران

کارگردان: کیارش اسدی زاده

کيفيت: 1080P

حجم: 1.01GB

بازيگران: محمد امین، سارا بهرامی، مجید آقاکریمی، ستاره پسیانی، پانته آ پناهی ها، شراره دولت آبادی، پوریا رحیمی سام، مصطفی زمانی، هدی زین العابدین، کاظم سیاحی، بانیپال شومون، نادر فلاح، معصومه قاسمی پور، الهام کردا و مهدی کوشکی

لینک دانلود قانونی سریال کرگدن قسمت اول با مصرف نیم بها در ادامه مطلب…

خلاصه داستان:

قسمت اول سریال ایرانی  کرگدن :نوید در حال پوشیدن لباس مخصوص است و دانیال به او کمک می کند. لباس زره مانندی که تمام بدن او را می پوشاند. قرار است او در چالشی به نام کرگدن شرکت کند و سوار بر موتور سیکلت حرکات نمایشی انجام دهد. او با اصرار زیاد، خواهرش نازنین را به تهران می فرستد و قبل از سوار شدن به موتور به رها دوست دخترش می گوید:« در قلبت همیشه جایی برای من نگه دار.  رها مثل همیشه قربان صدقه اش می رود و نوید سوار موتور می شود. شرکت در این چالش با تصمیم نوید و چهار نفر از دوستانش یعنی کاظم، دانیال، گیسو و رها بوده است. کاظم دوربین به دست می آید و پنج نفری عکس یادگاری می گیرند. نوید کنار ساختمان مخروبه ای شروع به پرش با موتور سیکلت می کند. دوستانش که منتظرند نوید برگردد، در مورد تقسیم پولی که بدست خواهند آورد صحبت می کنند. کاظم می گوید:  تصمیم داشتم پولم را بردارم و از اینجا بروم. ولی یاد چشمهای مظلوم شما منصرفم کرد!  همه می خندند و رها می گوید:  من هم با پولم برای مادرم خانه می خرم.  در این بین معلوم می شود که گیسو و دانیال رابطه شان را با هم تمام کرده اند.
انتظار آنها به پایان می رسد. نوید سوار بر موتور با سر و صدا از راه می رسد و همچنان ویراژ می دهد. قبل از آمدن زنی کیفی پر از دلار را به او می دهد و می گوید: پول را بردار و برو. این پول آرامش و آسایش کامل برای خانواده ات را به همراه می آورد.» دوستانش برایش هورا می کشند. اما چند لحظه بعد حادثه ی تکان دهنده ای همه را میخکوب می کند. نوید با موتورش کمی دورتر منفجر می شود.
شش ماه بعد، گیسو ویدئویی دریافت می کند که در آن نوید صحیح و سالم نشان داده می شود. او با عجله درحالی که با مادرش بگو مگو می کند سوار ماشین شده و به سراغ دانیال می رود. دانیال بوکسور است و مرکز پرورش اسب دارد. گیسو به محض دیدن دانیال می گوید که نوید زنده است. ولی دانیال باور نمی کند. گیسو او را سوار ماشینش می کند و ویدئو را نشانش می دهد. دانیال با ناباوری می گوید:« ولی نوید همچین آدمی نبود که رکب بزند.» هر دو با هم سراغ کاظم که در میان جمعیت درحال اجرای ترانه ای است می رود. کاظم وقتی ویدئو را می بیند می گوید:« این نمی تواند نوید باشد. حتما بدل اوست. گیسو که خشمگین تر از همه است می گوید:« حتما خانواده اش از او خبر دارند. باید رها را پیدا کنیم.

تیزر رسمی سریال کرگدن

 

 

…دانلود قسمت اول سریال کرگردن در ادامه مطلب…

 

!دانلود این سریال به صورت مصرف نیم بها انجام خواهد شد!

 

خرید و دانلود قانونی سریال کرگدن

# نام قيمت دانلود
1 کیفیت 480 5000
2 کیفیت 720 5000
3 کیفیت 1080 5500
4 کیفیت 4K 6000

اشتراک گذاری

براي حمايت از اين اثر در شبکه هاي اجتماعي به اشتراک بگذاريد!

نظرات